Social advertising specialist in overleg met team

SEO expert die ook inzet op Generative Engine Optimization

Iemand die opzoekt wat GEO is met Chat GPT

Opnames voor een video campagne

Twee personen die brainstormen rond een e-mailmarketing campagne

Iemand die een e-mailstrategie uitwerkt

SEA advertenties resultaten Google Ads

SEO Specialist Conversal

SEO Marketeer Elisa

Iemand die AI gebruikt als zoekmachine

Hoger in Google gevonden worden met SEO

Opzetten van Facebook Ads campagne

Performance Marketeer Yordi

Opnames van een succesvolle social media campagne

Onze diensten in digitale marketing

Online groeien doe je best met een aanpak die klopt, van strategie tot uitvoering. Bij Conversal denken we mee over het totaalplaatje en hebben we alle expertise in huis om dat ook waar te maken.

Dit zijn onze diensten in online marketing:

Over Conversal

Wij zijn een digital agency uit Affligem met een stevige voet in webdesign én digitale marketing. Sinds 2011 helpen we ondernemingen om online niet alleen zichtbaar te zijn, maar ook relevant te blijven.

We zijn met 20+ experts — van marketeers tot developers, van strategen tot copywriters. Voor elke klant stellen we een dedicated team samen dat perfect past bij het project. SEO nodig? E-mailcampagnes? Een nieuwe website? Of alles tegelijk? Wij zetten de juiste mensen rond de tafel.

Met onze persoonlijke aanpak, brede expertise en bakken goesting bouwen we elke dag mee aan het digitale verhaal van middelgrote en grote ondernemingen in Vlaanderen.

Teamleden van een digitaal marketingbureau, waaronder SEA-experten, poseren samen buiten voor een groepsfoto

Ontmoet je marketingteam

Jens De Roeck Conversal Managing Partner

Jens

Managing Partner

Met het overzicht van een strateeg en het hart van een marketeer. Jens leidt de marketing mee in goede banen en bewaakt de grote lijnen. Rechtstreeks aanspreekpunt voor klanten en altijd betrokken bij het traject.

Digital Strategist

Maxime

Digital Strategist

Technologisch onderlegd, journalistiek geschoold en strategisch scherp. Maxime verdiept zich in jouw business en werkt plannen uit die niet alleen goed klinken, maar vooral goed werken.

Yordi Peirlinck Conversal Performance Marketeer

Yordi

Performance Marketeer

Google Ads? Facebook of LinkedIn campagnes? Yordi weet hoe je slimme advertenties opzet die echt converteren. Nuchter in analyse, creatief in aanpak, en altijd klaar voor een grapje tussendoor.

Jorick Detemmerman Conversal Digital Marketeer

Jorick

Digital Marketeer

Jorick zet niet alleen je ads slim op, maar duikt ook in de achterkant van je marketing: tracking, feeds, data, automatisaties … hij regelt het. Technisch sterk, maar altijd met het doel voor ogen: beter scoren en efficiënter werken.

Elisa Stiers Conversal SEO Marketeer

Elisa

SEO Marketeer

Elisa is de strategische kracht achter onze zichtbaarheid in zoekmachines. Met een analytische blik en diepgaande SEO-kennis zorgt ze ervoor dat onze klanten beter gevonden worden in Google.

Layla

Content Marketeer

Social media specialist en copywriter met gevoel voor toon en timing. Layla zorgt dat je merk tot leven komt op elk platform, van Instagram tot Google, van nieuwsbrief tot case study.

Indy

SEO-copywriter

Indy schrijft zoals mensen zoeken — én graag lezen. Ze zorgt voor content die gevonden wordt in Google én blijft hangen bij je doelgroep. Van landingspagina’s tot blogs en optimalisaties: ze denkt mee, schrijft vlot en houdt je tone of voice scherp.

SEA-specialist in overleg in een SEA agency terwijl hij achter zijn laptop werkt

Is een digital marketing agency het waard?

De hamvraag: is een digital marketing agency het wel waard? Wel, dit is ons antwoord: heb je in-house mensen met tijd, kennis én goesting om dagelijks met je digitale marketing bezig te zijn? Dan zit je misschien al goed.

Maar bij veel bedrijven komt het er gewoon niet van. Te weinig tijd, te veel losse eindjes, geen duidelijk plan. En dan blijft er veel potentieel liggen.

Een digital marketing agency inschakelen is het waard als je echt werk wil maken van je digitale aanwezigheid. Als je niet wil blijven gokken, maar strategisch wil inzetten op zichtbaarheid, leads en resultaat.

Met andere woorden: externe marketingpartner is goed voor wie structuur, expertise en continuïteit binnen wil halen. Zeker als je kiest voor een partner die meedenkt op lange termijn.

Hoe ziet je huidige digitale marketingstrategie eruit?

Even eerlijk: hoe pak je het nu aan?

Misschien post je wanneer je eraan denkt. Laat je af en toe een campagne lopen, zonder echt te weten wat het oplevert. Of probeer je alles tegelijk te doen — naast duizend andere dingen in je agenda.

Herkenbaar? We zien het vaak:

  • Geen duidelijk plan of meetbare doelstellingen
  • Marketingacties die niet op elkaar zijn afgestemd
  • Campagnes zonder opvolging of optimalisatie
  • Data die er wél is, maar niemand die er echt mee werkt
  • Te veel tools, te weinig overzicht
  • Alles hangt af van één persoon die eigenlijk al te veel hooi op z’n vork heeft

Met de juiste strategie, een helder plan en een team dat met je meedenkt, kan je digitale marketing rust, structuur en resultaat opleveren, in plaats van chaos en giswerk.

adviseur strategietrajecten voor Conversal

Digitale marketing met focus op AI, technologie en toekomst

Bij Conversal zitten we niet vastgeroest in oude gewoontes. We volgen trends op de voet, testen nieuwe tools en experimenteren met alles wat de digitale toekomst sneller, slimmer en persoonlijker maakt.

Onze marketingexperten combineren strategisch inzicht met technologische voelsprieten. We zetten volop in op AI-gedreven marketing, data-analyse, tracking, automatisatie en contentcreatie afgestemd op AI-platformen.

Zo zorgen we niet alleen voor bereik, maar ook voor blijvende relevantie. We helpen je om je merk future-proof te maken met slimme digitale marketing die mee evolueert met je doelgroep én met het digitale landschap.

Kies je voor Conversal, dan kies je voor een agency die vooruitdenkt, bijstuurt waar nodig en technologie inzet als versneller — niet als gimmick.

Van strategie tot rapportage

Zo werken wij samen

Hoe ziet zo’n samenwerking er nu uit? Simpel: we houden het helder, persoonlijk en to the point.

Van eerste gesprek tot concrete resultaten, dit mag je verwachten:

Zo weet jij exact wat het project omvat, waar we naartoe werken en wie wat doet.

Veelgestelde vragen over digitale marketing

1. Hoe snel zie ik resultaat van digitale marketing?

Dat hangt af van je doelen en kanalen. SEA levert vaak snel resultaat op — denk aan extra verkeer of leads binnen de eerste weken. SEO en contentmarketing bouwen trager op, maar zijn een effectieve manier voor duurzame groei. E-mail en social media kunnen afhankelijk van je doelgroep ook op korte termijn impact maken.

2. Werken jullie voor alle soorten bedrijven?

We focussen vooral op middelgrote ondernemingen en grote ondernemingen die klaar zijn om werk te maken van hun digitale marketing en online zichtbaarheid. B2B of B2C maakt op zich niet uit — zolang je duidelijke doelen hebt en openstaat voor samenwerking. 

Geen idee of je in dat plaatje past? Dan bekijken we dat graag samen, vrijblijvend.

3. Moet ik een langdurig contract afsluiten?

We geloven in samenwerken omdat het klikt, niet omdat het moet. Sommige klanten starten met een eenmalig project (zoals een audit of campagne), anderen kiezen voor een langdurige samenwerking. Wat voor jou werkt, daar bouwen we op verder.

4. Wat heb ik zelf nog te doen als ik de hulp van een agency inschakel?

Je hoeft het niet los te laten, maar ook niet zelf te trekken. Af en toe input of feedback geven helpt om de koers scherp te houden. De rest nemen wij op ons, van strategie tot uitvoering en optimalisatie.

5. Hoe vaak ontvang ik rapportages?

We werken transparant. Bij maandelijkse trajecten krijg je standaard een overzicht per maand, inclusief inzichten en actiepunten. Heb je liever tussentijdse updates of werk je liever met dashboards? Dan stemmen we dat af op jouw ritme.

Team van digitale experten binnen Conversal

Klaar om werk te maken van je digitale marketing?

Wil je een strategie die klopt, een team dat meedenkt én resultaten die je voelt? Dan zetten wij graag samen met jou de volgende stap.