fbpx
šŸ‘‹

Conversal en SAVA bundelen hun krachten. Klik hier voor meer informatie.

×

Wat is regiewerk en hoe past Conversal dit toe?

Bij Conversal houden we van transparantie. Duidelijke offertes, goede afspraken omtrent oplevertermijnen en een vaste bepaling van een “scope” waar we een vaste prijs voor geven. Zowel wanneer we een nieuwe website maken als wanneer we een marketingcampagne starten proberen we dit principe toe te passen.

Echter kunnen we niet voor elke opdracht inschatten hoeveel werk iets zal zijn. Dit is vaak het geval bij:

  • Werken aan websites die niet van onze hand zijn
  • Opdrachten waarbij een externe factor bepalend is voor de uiteindelijke werklast
  • Opdrachten met een grote technische complexiteit
  • Opdrachten die eigenlijk niet tot onze “core” dienstverlening behoren
  • Opdrachten die vaag omschreven zijn

Voor zo’n opdrachten gaan we steedsĀ in regie werken. Dat betekent dat we voor deze opdrachten via timelogs onze gewerkte tijd bijhouden en dit maandelijks aan jou factureren. Je betaalt dus het aantal werkuren maal het uurtarief.

Wanneer werkt Conversal in regie?

In principe zijn onze werkuren altijd “billable”, behalve wanneer het gaat om:

  • Bugfixing aan websites binnen de 6 maand na oplevering
  • 1ste lijn advies waarbij we geen uitvoerende taken doen
  • Werken die onderdeel zijn van een getekende offerte met vaste prijs (bv. uitbreiding aan een website)
  • Vragen omtrent administratie, facturatie, …

Kan ik inschattingen krijgen voor regiewerk?

Het is tegenstrijdig om een exacte inschatting te vragen voor regiewerk. De reden dat we kiezen om een taak “inĀ regie” te doen is immers omdat de werklast moeilijk inschatbaar is.

Indien gewenst kunnen we wel een grootorde geven van de tijd die we verwachten hieraan te besteden. We geven dan een ruim tijdsvork mee waarin we verwachten te eindigen. Echter kunnen we hier geen garanties over geven, het kan ook iets minder of iets meer werk uiteindelijk zijn.

Kan ik de gepresteerde timelogs opvolgen?

Uiteraard! Zoals gezegd dragen we transparantie hoog in het vaandel en daarom hebben we eenĀ Timelog URL voor elke klant. Met een vertraging van enkele dagen kan je hier alle timelogs overheen al jouw projecten opvolgen. Zo kom je nooit voor verrassingen te staan en kan jeĀ realtime meevolgen hoeveel werk een bepaalde taak uiteindelijk in beslag neemt.

Tip:Ā Vraag jouw unieke Timelog URL aan via support.conversal.be en sla deze op bij jouw favorieten!

Timelog URL

 

Wanneer krijg ik regiewerk gefactureerd?

Wij factureren in het begin van de maand (meestal op dag 2 of 3) al het regiewerk dat de voorgaande maand is gepresteerd. Op de factuur kan je per timelog de datum, duurtijd en een korte beschrijving vinden.

Heb je vragen omtrent bepaalde lijnen op deze factuur? Via administratie@conversal.be kan je altijd meer uitleg vragen.

Kan ik pre-paid betalen voor werken in regie?

Dat kan! Via onzeĀ Conversal Credits kan je op voorhand een bepaald bedrag aan werkuren aankopen. Deze komen dan op jouw account te staan en dit bedrag is vervolgens te raadplegen via jouw Timelog URL. Bovendien krijg je 2% korting contant op deze aankoop waardoor je dus minder betaalt.

Via jouw Timelog URL kan je via Bancontact of Ideal makkelijk credits bijkopen. De korting wordt automatisch verrekend. Als jouw credits bijna zijn opgebruikt krijg je trouwens een herinnering per e-mail. Zo hou je jouw uitgaves onder controle.

Tip: Sla jouw Timelog URL op in jouw “favorieten” en bestel makkelijk “credits” zonder tussenkomst van een collega.

533